• Sami si postavte velikost podle potřeb

  Variabilní síťový Kompostér

  Variabilní síťový Kompostér

 • Kompaktní a skvěle provzdušněný

  Super Air Komposter 400

  Super Air Komposter 400

Kompostéry

Zahradní kompostéry z odolného a bezúdržbového materiálu jsou užitečným pomocníkem, díky kterému se zbavíte starostí s odpady z kuchyně i zahrady. Komposty ze zbytků zeleniny, ovoce a dalších přírodních odpadů vytvoří kvalitní plnohodnotný humus, který můžete využít ke hnojení stromů, květin a dalších rostlin. Nakládejte chytře s přírodním odpadem – vyzkoušejte ekologický zahradní kompostér Puruplast!

Jak zahradní kompostéry fungují

Kompostéry disponují speciálně navrženým systémem otvorů, díky kterému se v nádobě vytvoří ideální prostředí pro rozklad přírodního odpadu. Optimální cirkulace vzduchu kompostéru zajistí vznik kvalitního humusu bohatého na výživné látky v mnohem kratší době, než je tomu u běžných zahradních kompostů. S plastovým kompostérem se také vyhnete nepříjemným pachům a spoustě létajícího hmyzu.

Plastové zahradní kompostéry Puruplast jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu, který může být dále zpracováván. Jejich používáním šetříte životní prostředí a podporujete ekologické zpracování plastových odpadů. Jaké jsou další výhody kompostérů Puruplast?

 • odolnost a kvalita kompostérů – zahradní plastové kompostéry jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a nevyžadují žádnou údržbu.
 • snadná manipulace s kompostérem – zahradní kompostéry mají velké násypné a vybírací otvory, díky kterým můžete odpady pohodlně ukládat a jednoduše nabírat úrodný humus.
 • minimální nároky na prostor – kompostér uskladníte v rohu zahrady nebo kůlně.
 • jednoduchá montáž kompostéru – všechny díly a spojovací prvky kompostéru dostanete v jednom balení.
 • s kompostéry ušetříte – místo toho, abyste kuchyňský a zahradní odpad vyhodili do popelnice, chytře jej zužitkujete.

Použití zahradních kompostérů

Kompostovat můžete téměř jakýkoliv přírodní kuchyňský a zahradní odpad - zbytky ovoce a zeleniny, sedliny z kávy a čaje, vaječné skořápky, drcené větve, piliny, zvadlé listí a trávu, zbytky jídel, kořeny rostlin, plevel nebo třeba neošetřený chlévský hnůj. Možnosti použití kompostérů jsou opravdu široké.

Kompostéry na zahradu Puruplast

Prodejní místa, kde můžete koupit kompostéry Puruplast.

Co dále patří do kompostéru?

Další články z poradny

Časté dotazy - FAQ