• Sami si postavte velikost podle potřeb

  Variabilní síťový Kompostér

  Variabilní síťový Kompostér

 • Kompaktní a skvěle provzdušněný

  Super Air Komposter 400

  Super Air Komposter 400

Kompostéry

Zahradní kompostéry z odolného a bezúdržbového materiálu jsou užitečným pomocníkem, díky kterému se zbavíte starostí s odpady z kuchyně i zahrady. Komposty ze zbytků zeleniny, ovoce a dalších přírodních odpadů vytvoří kvalitní plnohodnotný humus, který můžete využít ke hnojení stromů, květin a dalších rostlin. Nakládejte chytře s přírodním odpadem – vyzkoušejte ekologický zahradní kompostér Puruplast!

Jak zahradní kompostéry fungují

Kompostéry disponují speciálně navrženým systémem otvorů, díky kterému se v nádobě vytvoří ideální prostředí pro rozklad přírodního odpadu. Optimální cirkulace vzduchu kompostéru zajistí vznik kvalitního humusu bohatého na výživné látky v mnohem kratší době, než je tomu u běžných zahradních kompostů. S plastovým kompostérem se také vyhnete nepříjemným pachům a spoustě létajícího hmyzu.

Plastové zahradní kompostéry Puruplast jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu, který může být dále zpracováván. Jejich používáním šetříte životní prostředí a podporujete ekologické zpracování plastových odpadů. Jaké jsou další výhody kompostérů Puruplast?

 • odolnost a kvalita kompostérů – zahradní plastové kompostéry jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a nevyžadují žádnou údržbu.
 • snadná manipulace s kompostérem – zahradní kompostéry mají velké násypné a vybírací otvory, díky kterým můžete odpady pohodlně ukládat a jednoduše nabírat úrodný humus.
 • minimální nároky na prostor – kompostér uskladníte v rohu zahrady nebo kůlně.
 • jednoduchá montáž kompostéru – všechny díly a spojovací prvky kompostéru dostanete v jednom balení.
 • s kompostéry ušetříte – místo toho, abyste kuchyňský a zahradní odpad vyhodili do popelnice, chytře jej zužitkujete.

Použití zahradních kompostérů

Kompostovat můžete téměř jakýkoliv přírodní kuchyňský a zahradní odpad - zbytky ovoce a zeleniny, sedliny z kávy a čaje, vaječné skořápky, drcené větve, piliny, zvadlé listí a trávu, zbytky jídel, kořeny rostlin, plevel nebo třeba neošetřený chlévský hnůj. Možnosti použití kompostérů jsou opravdu široké.

Kompostéry na zahradu Puruplast

Co dále patří do kompostéru?

Další články z poradny

Časté dotazy - FAQ