Zpevňování povrchů

Víte, že je možné jednoduše zpevnit zelené plochy, zvýšit jejich zatížitelnost a současně zajistit přirozený koloběh vody? Vyvinuli jsme systém pro zpevněné plochy Puruplast. Naši odborníci na ekologická řešení týkající se venkovních ploch, vám ochotně poradí, jak se vypořádat s celou řadou problémů. Vytvoříme vám návrh ušitý na míru vašim potřebám, díky kterému získá zelená venkovní plocha skvělé technické vlastnosti i krásný vzhled. Vyzkoušejte zpevnění ploch Puruplast.

Dále

Jak funguje naše řešení pro zpevněné plochy?

Základem pro systém zpevňování ploch je zatravňovací dlažba Puruplast, která je vyplněna zeminou, pískem, kamennou drtí nebo drobnými oblázky. Zpevněná plocha je díky tomu mnohem odolnější vůči nepříznivým vlivům počasí a připravená na větší zátěž. Přírodní ráz upravené krajiny přitom zůstane zachovaný.

Pět výhod systému zpevnění ploch Puruplast?

Přečtěte si, jaké jsou výhody komplexního řešení pro zpevnění ploch Puruplast a využijte je pro svoji zahradu nebo jiný venkovní prostor.

  • zachování přirozeného vodního cyklu – dešťová voda se vsákne do půdy a nezůstane na povrchu jako v případě betonové dlažby nebo asfaltového povrchu
  • vysoká odolnost – zatravňovací tvárnice a další prvky systému jsou odolné vůči olejům, louhům, kyselinám i UV záření. Vykazují také vysokou tepelnou stálost pro teploty mezi -30°C a +85°C.
  • snadná pokládka – zatravňovací tvárnice jsou opatřeny bezpečnostními zámky, díky kterým je pokládka jednoduchá a velmi rychlá. Celá plocha je kompaktní a není třeba ji uzavřít pomocí obrubníků.
  • optimální řešení – navrhneme vám nejvhodnější řešení zpevnění půdy přímo pro vaši zahradu, dvůr, parkoviště, jízdárnu nebo střechu
  • profesionalita – využijte zkušeností a odborných znalostí zaměstnanců Puruplast

Jízdárny pro koně      Zpevnění povrchu

Použití zpevňování ploch

Systém zpevnění ploch Puruplast je vhodný pro zelené parkovací plochy, na příjezdové cesty k rodinným domům, na chodníky v zahradách, na zelené střechy nebo výběhy pro koně. Funguje také jako ochrana proti erozi svahů nebo břehů a hrází vodních toků.

Podívejte se na naše reference a ceník zatravňovací dlažby.

Dopřejte své zahradě kvalitní zpevnění Puruplast!