Zpět

Puruplast nově vyrábí a prodává plastové pytle na odpady

7. 11. 2013

Díky rostoucí poptávce po výrobcích z recyklátu jsme se rozhodli rozšířit portfolio produktů o výrobu plastových pytlů z nízkohustotoního polyethylenu (LDPE), a tak ještě více pomoci životnímu prostředí od zatížení, které způsobují plastové odpady.

Kvalita plastových pytlů umožňuje pestré využití

Od konkurenčních firem se odlišujeme především výrobním procesem. Produkce odpadkových pytlů probíhá přímo z plastového odpadu. Jde tedy o 100 % recyklovaný a opět recyklovatelný materiál. Kvalita pytlů z recyklovaného plastu je srovnatelná s kvalitou výrobku z originálního materiálu. Proto mají plastové pytle velký rozsah využití od domácností až po nemocnice, technické služby nebo stavební firmy. Často se s nimi setkáte i v obcích a městech, kde nezapomínají na třídění komunálního odpadu ani při kulturních a společenských akcích.

Plastové pytle vyrábíme v malých i velkých sériích. Díky tomu můžeme zákazníkům nabídnout několik kusů, ale také statisíce pytlů v pravidelných intervalech. Dále jsme schopní vyrobit pytle přesně na míru dle požadavků zákazníka. Skladem aktuálně nabízíme rozměry:

  • 600 mm x 1200 mm s tloušťkou stěn 50 mikronů
  • 800 mm x 1200 mm s tloušťkou stěn 70 mikronů
  • 600 mm x 1200 mm s tloušťkou stěn 200 mikronů
  • 550 mm x 900 mm s tloušťkou stěn 200 mikronů
  • 550 mm x 900 mm s tloušťkou stěn 150 mikronů

Z barevných variant jsou pak dostupné žluté, modré, červené, černé a hnědé odpadkové pytle. Vyzkoušejte si odpadní pytle Puruplast. Vzorek zdarma rádi obratem zašleme. Stačí nás kontaktovat. Zakoupením našich pytlů vyrobených z recyklovaného plastu nejen že získáte kvalitní a odolný výrobek, ale také podpoříte třídění plastů v naší zemi.

Plastové pytle PuruplastOdpadkové pytle Puruplast

Další články